0

0,00 €

Booster Juice Sauz SALT Nic Shots 10ml - 18mg

3,00 €
Odporúčané produkty
Liquid Juice Sauz SALT Berry Bomb 10ml - 20mg
5,65 €
Liquid Juice Sauz SALT Dragon´s Dream 10ml - 20mg
4,50 €
Liquid Juice Sauz SALT Gold Rush 10ml - 20mg
4,50 €

Tento booster slúži pre vlastnú výrobu e-liquidov ale aj ako booster pre obohatenie beznikotínovej bázy. Takže si konečne prídu na svoje aj ľudia fajčiaci DL-ko.

Salt liquidy sú revolučné liquidy! Britský výrobca Salt Ltd. je dlhoročným výrobcom liquidov a je jeden z najlepších výrobcov nikotínových náplní na svete.

Od klasických liquidov sa odlišuje tým že má nižšie Ph a obsahuje stále viac žiadanú nikotínovú soľ. Vďaka tomu dochádza k rýchlejšiemu a kvalitnejšiemu vstrebávaniu nikotínu a to bez dráždivého pocitu ako pri klasických liquidoch. Preto sa netreba obávať obsahu nikotínu 18mg. V prírode sa nikotínová soľ nachádza v tabakových listoch. Preto nedráždi ani nezkresluje chuť liquidu. Výhodou nikotínových solí je aj nižšia teplota odparovania, požitok z vapingu vačší a preto sa znižuje spotreba týchto liquidov. Tak isto šetrí žhaviace hlavy (predlžuje životnosť) a výdrž batérie. Liquidy Salt sú vhodné najmä pre štýl MTL(poťahovianie ústa-plúca) a pod systémi. Uspokojí celú škálu užívatelov kedže pri ťahaní neprichádza k škrabaniu v krku a vnímania intenzity nikotínu. Sú veľmi vhodné pre ľudí ktorý prechádzajú z klasických cigariet.

Kategória: Bázy Na Miešanie Liquidov, Nikotínové Bázy (Koncentráty) , Značka: Salt
Kód tovaru:
salt8