Poštovné zdarma nad 49€

Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Rôzne farby

Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Red
Kód tovaru: legendbox3red
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Silver
Kód tovaru: legendbox3ss
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Blue
Kód tovaru: legendbox3blue
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Titanium Grey
Kód tovaru: legendbox3titgrey
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Golden Blue
Kód tovaru: legendbox3goldbl
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Dark Grey
Kód tovaru: legendbox3dgrey
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Black
Kód tovaru: legendbox3bl
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Purple
Kód tovaru: legendbox3purp
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Green
Kód tovaru: legendbox3green
59,90€
Objednať
Box Geekvape Aegis Legend 3 L200 - Rainbow
Kód tovaru: legendbox3rain
59,90€
Objednať
Odporúčané produkty
SONY VTC6A BATERIE TYP 18650 3000MAH 25A SONY VTC6A BATERIE TYP 18650 3000MAH 25A
7,90 €

Aegis Legend III L200: Dôstojný nástupca Legend II

Kompletná súprava Aegis Legend III L200 je navrhnutá pre náročných vaperov, ponúkajúca výkonné a robustné zariadenie s množstvom vylepšení. Tento mod bol navrhnutý tak, aby zvládol aj najnáročnejšie podmienky a poskytol vynikajúci vapingový zážitok.

Kľúčové vlastnosti:

 • Batérie: Funguje na dve batérie 18650 (nie sú súčasťou balenia) a ponúka nabíjanie cez USB-C port.
 • Maximálny výkon: 200W, poskytujúci dostatočnú silu pre všetkých vaperov.
 • Režimy: Šesť prevádzkových režimov: Power, TCR, Eco, Smart, Boosting, Memory.
 • Kapacita nádrže: 5,5 ml s vrchným plnením pre pohodlné dopĺňanie e-liquidu.
 • Kompatibilita cievok: Kompatibilné s cievkami série Z (0,4 ohm/0,15 ohm).
 • Odolnosť: Certifikácia IP68, ktorá zaručuje odolnosť voči vode, prachu a nárazom.
 • Displej: 0,96" TFT displej pre jednoduché nastavenie a sledovanie funkcií.
 • Čipset: Výkonný čipset Geekvape AS 4.0, ktorý zaručuje spoľahlivú a efektívnu prevádzku.

Obsah balenia:

 • 1 x Mod Aegis Legend 3
 • 1 x Príslušenstvo
 • 1 x USB-C kábel
 • 1 x Návod na použitie

Technické charakteristiky:

 • Materiály: Nehrdzavejúca oceľ, imitácia kože a guma
 • Životnosť batérie: 2 batérie 18650 (nie sú súčasťou balenia)
 • Výkon: 200W
 • Displej: 0,96" TFT
 • Nabíjanie: USB-C
 • Vdýchnutie: Priame
 • Kapacita nádrže: 5,5 ml
 • Prúdenie vzduchu: Nastaviteľné

Aegis Legend III L200 je spoľahlivým a výkonným partnerom pre každého vapera, ktorý hľadá odolný a univerzálny mod. S jeho odolnosťou voči poveternostným vplyvom, výkonným čipsetom a veľkou kapacitou nádrže je pripravený na akúkoľvek výzvu.Aegis Legend 3 od GeekVape predstavuje špičkové inžinierstvo s dôrazom na kvalitu a robustnosť. Tento mód je vyrobený z pevnej kovovej konštrukcie s detailne spracovanými dizajnovými prvky, čo z neho robí jedinečný zariadenie. Jeho zaoblená zadná časť poskytuje pohodlný úchop a zároveň umožňuje ľahkú prenositeľnosť. Aegis Legend 3 je k dispozícii v rôznych moderných a štýlových farbách, čo ho robí atraktívnym doplnkom pre každého vapera.

Aegis Legend 3 prináša inovatívnu technológiu inteligentného zámku, ktorú môžete jednoducho aktivovať v nastaveniach. Máte možnosť vybrať medzi režimami TOUCH, BUTTON a UNLOCK. V režime Unlock môžete zariadenie nechať odomknuté, v režime BUTTON sa zámok aktivuje stlačením tlačidla. Zaujímavým režimom je inteligentný TOUCH, kde zadná časť módu disponuje elektronickým systémom na rozpoznanie dlane. Stačí zariadenie zovrieť v dlani a stlačiť tlačidlo, čím sa zariadenie odomkne a aktivuje sa poťah. Táto inteligentná funkcia poskytuje pohodlné a užívateľsky priateľské ovládanie pre jednoduché používanie.

„MEMORY“ režim, ktorý je úplnou novinkou od výrobcu GeekVape, umožňuje užívateľom ukladať až päť rôznorodých nastavení vďaka jednoduchému a prehľadnému užívateľskému rozhraniu. Tento režim sa osvedčí najmä u užívateľov, ktorí preferujú rôzne typy atomizérov pre odlišné spôsoby vapovania a často menia atomizéry na svojom múde. S možnosťou uloženia a použitia rôznych nastavení môžete ľahko prispôsobiť svoje vapovacie skúsenosti podľa vašich momentálnych preferencií a zariadení.

Telo módu je vybavené osvedčenou technológiou Tri-proof, čo znamená, že je odolné voči vode, prachu a nárazom. S certifikáciou IP68 je tento mód schopný odolávať extrémnym podmienkam, čo ho robí ideálnym spoločníkom pri outdoorových aktivitách alebo v náročných pracovných prostrediach. Vďaka svojej odolnej konštrukcii môžete mať istotu, že váš mód vydrží aj v náročných situáciách a prostrediach.

S vylepšenou elektronikou módu prichádza aj prepracované užívateľské rozhranie s ešte prehľadnejším usporiadaním informácií. Všetko, čo potrebujete, je prehľadne zobrazené na farebnom TFT displeji umiestnenom v prednej časti módu. S týmto prepracovaným rozhraním je práca s modem jednoduchá, rýchla a efektívna, vďaka čomu môžete nastaviť všetky parametre v priebehu niekoľkých sekúnd. Dizajn a funkčnosť tohto rozhrania vám umožnia ľahko a pohodlne ovládať váš mód a vychutnať si plynulú a intuitívnu vapovaciu skúsenosť.

 

Atomizér v celej sade je kompatibilný s platformou žhaviacich hláv Z Series. K tejto sérii pridáva aj vylepšené hlavy Z Series XM s štruktúrou mesh pletiva v jadre pre rýchlejšie ohrievanie, výraznejšie podanie chuti a dlhšiu životnosť. Sériu Z tvoria vynikajúce hlavy pre DL vaping. V základnom balení budete mať k dispozícii hlavy Z Series XM s odporom 0,15 ohm a 0,4 ohm určené pre priame ťahy do pľúc a intenzívnu chuť. Tieto vylepšené hlavy vám poskytnú skvelý zážitok z vapovania s optimálnym podaním chuti a výkonnosťou.

Kategória: Gripy Easy Kit , Značka: Geekvape