
OXVA Xlim V2 POD 25W 900mAh - 3rd Anniversary Edition
![]() |
OXVA Xlim V2 Pod cartridge 2ml - Viac variant |
4,90 €
|
Detailný popis produktu
Telo je vyrobené z hliníkovej zliatiny váži iba 47 gramov a na dĺžku meria len 111mm . Padne tak ideálne ako do ruky, tak do ľubovoľného vrecka a neprenesie sa. Cez drobné rozmery ukrýva telo integrovanú batériu s kapacitou 900mAh , ktorá s prehľadom vydrží bežnému vaperovi na celý deň. O superrýchle nabitie sa zároveň postará USB-C port umiestnený na spodnej strane zariadenia.
Tešiť sa môžete na jedinečné riešenie prívodu vzduchu. Postranné airflow je regulovaný pomocou špeciálnej páčky, ktorá vám umožní si vzduch nastaviť presne podľa vašej chuti v štyroch rôznych stupňoch vzdušnosti. Xlim V2 zároveň disponuje regulovateľným výkonom 5-25W, ktorý môžete sledovať na OLED displeji na prednej časti zariadenia. Pod displejom sa nachádza ovládacie tlačidlo, ktoré môžete použiť na zopnutie, alebo využiť funkciu automatického poťahu a tlačidlo na vapovanie nepoužívať. Zariadenie tiež disponuje automatickou detekciou odporu žhaviacej hlavy a nastavuje tak ideálny výkon.
Úplne nové cartridge Xlim V2 boli navrhnuté tak, aby úplne zabraňovali možnému pretekaniu. Ponúka jednoduché bočné plnenie a pojmú 2ml vášho obľúbeného e-liquidu. Vybrať si môžete z odporu 0,8 ohm pre náplne typu NicSalt, alebo 0,6 ohm pre klasický nikotín. Obe cartridge prináša výrazné podanie chuti a uspokojivý throat hit.
Balenie obsahuje:
1x OXVA Xlim Pod
1x cartridge OXVA Xlim V2 Pod (2 ml, 0,8 ohm)
1x cartridge OXVA Xlim V2 Pod (2 ml, 0,6 ohm)
1x USB-C kábel
1x užívateľský manuál
Parametre:
Rozmery: 111 x 24 x 14 mm
Výstupný výkon: 5 - 25 W
Kapacita batérie: 900 mAh
Objem cartridge: 2 ml
Podporovaný odpor: 0,8 - 1,2 ohm
Materiál: hliníková zliatina + PCTG
Váha: 47 g
Dobíjanie: USB-C port ( 5V / 1A)
Farba: Day, Night
Výrobca: OXVA