Poštovné zdarma nad 49€

Elektronická cigareta Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Rôzne farby

Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Spray Black
Kód tovaru: arguse40black
37,90€
Objednať
Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Starlight Purple
Kód tovaru: arguse40purp
37,90€
Objednať
Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Pearl White
Kód tovaru: arguse40white
37,90€
Objednať
Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Space Grey
Kód tovaru: arguse40grey
37,90€
Objednať
Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Lake Green
Kód tovaru: arguse40green
37,90€
Objednať
Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Sky Blue
Kód tovaru: arguse40blue
37,90€
Objednať
Voopoo Argus E40 Pod 1800mAh - Modern Red
Kód tovaru: arguse40red
37,90€
Objednať
Odporúčané produkty
Náhradný pod do Voopoo Argus E40 0,3/0,45/0,6ohm 4,5ml (1ks) Náhradný pod do Voopoo Argus E40 0,3/0,45/0,6ohm 4,5ml (1ks)
4,50 €

Zariadenie VooPoo Argus E40 Pod Kit je všestranný pod systém, ktorý je vhodný pre rôzne štýly vapovania. Tento futuristicky spracovaný model ponúka skvelé funkcie ako podpora dvoch metód spínania poťahu, štýlový displej, možnosť regulácie výstupného výkonu, manuálne nastavenie prívodu vzduchu a podpora platformy PnP-X. S integrovanou batériou s kapacitou 1800 mAh vám umožňuje vaping po dlhé hodiny bez potreby dobíjania. Cartridge s objemom 4,5 ml vám zabezpečí nepretržitý zážitok z vapovania. VooPoo Argus E40 Pod Kit je skvelou voľbou pre všetkých nadšencov vapingu, ktorí očakávajú spoľahlivý výkon a pohodlnosť.

Parametre produktu VooPoo Argus E40 Pod Kit:

 • Rozmery: 114 x 31.2 x 22.6 mm
 • Spôsob poťahovania: MTL (klasické šlukovanie) / DL (priame poťahovanie) / RDL (utiahnuté priame poťahovanie)
 • Metódy spínania poťahu: automatické & manuálne
 • Výstupný výkon: 5 - 40 W (regulovateľný)
 • Kapacita batérie: 1800 mAh
 • Výstupné napätie: 3.2 - 4.2 V
 • Podporovaný odpor: 0.3 - 3.0 Ω
 • Odpor cartridgí v balení: 0.3 Ω / 0.6 Ω
 • Objem cartridgí v balení: 4.5 ml
 • Dobíjanie cez USB-C port (5V / 2A)
 • Typ displeja: OLED 0.42
 • Materiál: zinková zliatina + polykarbonát (PC) + PCTG
 • Regulácia airflow: áno

Telo zariadenia VooPoo Argus E40 kombinuje kovové a polykarbonátové prvky do nádherného a futuristického celku. Konštrukcia zinkovej zliatiny a polykarbonátových materiálov ponúka elegantné riešenie pre všetkých, ktorí oceňujú netradičné a štýlové spracovanie. Okrem svojho atraktívneho dizajnu ponúka model Argus E40 aj praktické rozmery, ktoré umožňujú ľahké prenášanie a pohodlné používanie zariadenia vo vašej každodennej rutine. Toto zariadenie spojuje štýl s funkcionalitou pre optimálny zážitok z vapovania.

Telo zariadenia VooPoo Argus E40 kombinuje kovové a polykarbonátové prvky do nádherného a futuristického celku. Konštrukcia zinkovej zliatiny a polykarbonátových materiálov ponúka elegantné riešenie pre všetkých, ktorí oceňujú netradičné a štýlové spracovanie. Okrem svojho atraktívneho dizajnu ponúka model Argus E40 aj praktické rozmery, ktoré umožňujú ľahké prenášanie a pohodlné používanie zariadenia vo vašej každodennej rutine. Toto zariadenie spojuje štýl s funkcionalitou pre optimálny zážitok z vapovania.

V základnom balení VooPoo Argus E40 nájdete dve cartridgy s integrovanou žhavicou hlavou a prvotriednym mesh pletivom, ktoré zaisťujú výborné podanie chuti. Ak ste si zvykli na vynikajúcu chuťovú kvalitu hláv PnP a PnP-X, rovnaký štandard môžete očakávať aj v tomto prípade. Prvá cartridge s odporom 0.3 ohm je ideálna pre DL vaping, zatiaľ čo druhá cartridge s odporom 0.6 ohm osloví priaznivcov MTL a RDL vapingu. Bez ohľadu na váš preferovaný štýl vapovania, všetci vaperi si môžu užiť vynikajúcu chuť a výkon s týmto zariadením.

E-cigareta Argus E40 je vybavená ergonomicky umiestneným ovládacím tlačidlom na bočnej strane, ktoré umožňuje nielen uzamknutie e-cigarety a aktiváciu žhavenia, ale aj reguláciu výstupného výkonu. Tento výkon je plne nastaviteľný v rozsahu od 5 do 40 W, čo vám umožňuje prispôsobiť výkon podľa aktuálne používanej cartridge. Týmto spôsobom môžete ľahko dosiahnuť optimálne výsledky pri vapovaní, a to bez problémov a s maximálnym pohodlím.

Tradičným spôsobom manuálneho nastavenia prívodu vzduchu sa môžete tešiť v prípade e-cigarety Argus E40. Bočná manuálna regulácia airflow vám umožňuje prispôsobiť prívod vzduchu podľa vašich preferencií. Pomocou páčky môžete jednoducho a rýchlo upraviť tuhosť poťahu a začať poťahovať. S plynulou reguláciou môžete ľahko prepnúť medzi utiahnutejším a voľnejším štýlom poťahu podľa preferencií a požiadaviek vašej cartridge. Toto manuálne nastavenie umožňuje presné prispôsobenie zážitku z vapovania podľa vašich individuálnych potrieb.

Displej na prednom paneli zariadenia Argus E40 je veľmi praktický a informačný. Okrem bočných LED diód poskytuje priamy prehľad o nastavenom výkone, odore pripojenej cartridge, počte poťahov a percentuálnom stave batérie. S týmito informáciami budete mať vždy podrobný prehľad o stavoch zariadenia, čo vám umožní plne využiť svoje vapovacie skúsenosti. Navyše, stav batérie môžete jednoducho sledovať aj prostredníctvom pridružených LED diód, ktoré menia farbu podľa aktuálnej úrovne nabitia batérie, čo vám umožní mať neustály prehľad o energii vo vašej e-cigarete.

Zariadenie VooPoo Argus E40 Pod je ďalším prírastkom do rozšírenej platformy PnP-X. V základnom balení dostanete cartridge s integrovanou hlavou, avšak samostatne si môžete zakúpiť aj prázdnu cartridge, ktorá je kompatibilná so žhaviacimi hlavami z platformy VooPoo PnP-X s odporom vyšším ako 0,3 ohm. Táto kompatibilita vám poskytuje väčšiu flexibilitu pri výbere rôznych súčastí pre vaše každodenné vapovanie, čo vám umožňuje prispôsobiť si zariadenie podľa vašich preferencií a potrieb.

Obsah balenia VooPoo Argus E40 Pod:

 • 1x Telo VooPoo Argus E40 Pod (1800mAh)
 • 1x Cartridge VooPoo Argus E40 Pod (0.3Ω, 4.5ml)
 • 1x Cartridge VooPoo Argus E40 Pod (0.6Ω, 4.5ml)
 • 1x USB-C kábel na dobíjanie
 • 1x Užívateľský manuál

Tento obsah balenia vám poskytuje kompletný základ pre využívanie zariadenia VooPoo Argus E40 Pod vrátane telá, cartridge s rôznymi odporami, dobíjacieho kábla a užívateľského manuálu, ktorý vám poslúži na správne nastavenie a používanie zariadenia.

Kategória: Elektronické cigarety Pod systémy DL MTL , Značka: VooPoo