Poštovné zdarma nad 49€

Grip Vaporesso GEN SE Mod - Rôzne farby

Grip Vaporesso GEN SE Mod - Dark Black
Kód tovaru: gensedblack
49,90€
Objednať
Grip Vaporesso GEN SE Mod - Gradient Purple
Kód tovaru: gensegrpurp
49,90€
Objednať
Grip Vaporesso GEN SE Mod - Hot Pink
Kód tovaru: gensehpink
49,90€
Objednať
Grip Vaporesso GEN SE Mod - Ice Blue
Kód tovaru: genseicebl
49,90€
Objednať
Grip Vaporesso GEN SE Mod - Platinum Gold
Kód tovaru: genseplgold
49,90€
Objednať
Grip Vaporesso GEN SE Mod - Storm Blue
Kód tovaru: gensestrbl
49,90€
Objednať
Grip Vaporesso GEN SE Mod - Arctit silver
Kód tovaru: gensearcss
49,90€
Objednať
Odporúčané produkty
Vaporesso Tank iTank 2 8ml - Rôzne farby Vaporesso Tank iTank 2 8ml - Rôzne farby
29,90 €

Vaporesso GEN SE Mod

Vaporesso GEN SE je súčasťou novej generácie módov GEN od výrobcu Vaporesso. Tento model sa vyznačuje sympatickými a kompaktnými rozmermi a ergonomickým telom, ktoré sa pohodlne drží v dlani. Mod je navrhnutý s priestorom pre jednu batériu 18650 a poskytuje maximálny výkon až 80 W s možnosťou regulácie. S farebným displejom a praktickými regulačnými tlačidlami je nastavenie veľmi jednoduché. Čipset AXON s upgradovaným užívateľským rozhraním zabezpečuje plynulý chod a jednoduchú obsluhu. S 510 závitom v hornej časti môžete pohodlne osadiť svoj obľúbený atomizér a vychutnať si vynikajúcy zážitok z vapovania s dokonalými výsledkami.

Parametre produktu:

  • Rozmery: 88 x 35.6 x 26 mm
  • Batéria: 1x slot pre 18650 (batéria nie je súčasťou balenia)
  • Výstupný výkon: 5 - 80 W
  • Dobíjanie: USB-C port (5V / 2A)
  • Čipset: AXON

Krásny design

Mody Vaporesso GEN MAX a GEN SE sa môžu pochváliť nádherným dizajnom a jedinečnými funkčnými prvkami. Ich tradičné box mod spracovanie zabezpečuje pohodlné držanie v dlani a pôsobí robustným dojmom počas používania. Ponúkajú sa v širokej škále farebných variantov, zahŕňajúc pestrofarebné moderné odtiene aj tradičné, konvenčné farebné prevedenia, aby si každý užívateľ mohol vybrať ten svoj. Tieto modifikácie nie len zdobia, ale pridávajú aj na osobitosti a štýle každého zariadenia.

Mod na jednu batériu

Vaporesso GEN SE je praktický a ergonomický mod, ktorý disponuje slotom pre jednu batériu typu 18650. Po vložení batérie do bočnej časti môžete mod okamžite použiť a vychutnávať jeho strhujúci výkon až 80 W. Samozrejmosťou je aj možnosť dobíjania batérie priamo v móde - jednoducho pripojte USB-C kábel a môžete začať nabíjanie. Tento mod je schopný spracovať nabíjanie pri parametrách 5V/2A, čo zabezpečuje účinné a rýchle nabíjanie.

Praktický ovládací panel

Mod Vaporesso GEN SE disponuje ovládacím panelom umiestneným na prednom paneli. Okrem displeja sa na ňom nachádza veľké spínacie tlačidlo, dve menšie regulačné tlačidlá a praktický manuálny zámok. Vďaka tomu máte všetky ovládacie prvky pohodlne po ruke a môžete nastaviť svoj mod rýchlo a jednoducho. Ovládanie je intuitívne a jednoduché, čo zabezpečuje pohodlnú manipuláciu s parametrami a funkčnosťou zariadenia.

Rozmanité farebné schémy

V prípade, že si želáte viac variabilít vo vzhľade vášho modemu, môžete si vybrať zo troch rôznych farebných schém. Ponúkané sú futbalová schéma (Football Theme), schéma lietajúceho taniera (UFO Theme) a základná východisková schéma (General Theme). Každá z týchto schém dokonale dopĺňa celkový dizajn zariadenia a zabezpečí, že sa s modedom nikdy neskončí nuda.

Výkon a bezpečnosť s čipsetom AXON

Pre dosiahnutie najlepších výsledkov pri vapovaní je váš mod vybavený vysoko kvalitným čipsetom AXON od výrobcu Vaporesso. Tento legendárny čip zabezpečuje plynulý chod, stabilné výstupné hodnoty a bezpečnú prevádzku vďaka integrovaným bezpečnostným ochranám a prvkom. Okrem toho vám čip AXON ponúka prehľadné rozhranie a jednoduché nastavenie vášho modu pre čo najpríjemnejšie vapovanie.

Univerzálny závit 510 pre vaše potreby

Vďaka tradičnému závitu typu 510 na hornej časti modu môžete ľahko pripojiť akýkoľvek svoj obľúbený atomizér s rovnakým typom závitu. Pre zachovanie optimálnej estetiky modu odporúčame používanie atomizérov s priemerom základne do približne 25 mm. Mod je schopný pracovať s tradičnými MTL atomizérmi aj výkonnými DL atomizérmi, čo ho robí všestranným a pripraveným na vaše preferencie vapovania.

Obsah balenia s modom Vaporesso GEN SE

  • 1x mod Vaporesso GEN SE
  • 1x USB-C kábel na dobíjanie
  • 1x užívateľský manuál

Prosím, všimnite si, že batéria typu 18650 nie je súčasťou balenia a musí byť zakúpená samostatne.

Kategória: Gripy Easy Kit , Značka: Vaporesso