Poštovné zdarma nad 49€

Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Rôzne farby

Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Black
Kód tovaru: flexpeakblack
23,90€
Objednať
Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Red
Kód tovaru: flexpeakred
23,90€
Objednať
Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Violet
Kód tovaru: flexpeakviolet
23,90€
Objednať
Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Rose gold
Kód tovaru: flexpeakrose
23,90€
Objednať
Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Amber orange
Kód tovaru: flexpeakorange
23,90€
Objednať
Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Silver frost
Kód tovaru: flexpeaksilver
23,90€
Objednať
Aspire Flexus Peak 100mAh Pod - Aqua green
Kód tovaru: flexpeakgreen
23,90€
Objednať

Aspire rozširuje sériu Flexus o ďalšieho člena rodiny: Flexus Peak Pod Kit. Flexus Peak Pod Kit sa používa mimoriadne jednoducho a nevyžaduje si tlačidlo streľby ani iné tlačidlá na výber a nastavenie: vďaka automatickému ťahaniu stačí na aktiváciu jednoduché potiahnutie náustka. Vďaka tomu je ideálny ako zariadenie pre začiatočníkov a ponúka mimoriadne vysokú úroveň užívateľského komfortu. Flexus Peak Pod Kit získava energiu z integrovanej, 1000 mAh dobíjacej batérie, ktorú je tiež možné bleskovo dobiť novou energiou cez pripojenie USB typu C.

So súpravou Flexus Peak Pod Kit si potom môžete vybrať medzi tromi rôznymi úrovňami výkonu. Súprava Flexus Peak Pod Kit je veľmi príjemná na dotyk, pretože jej tvar a povrchová štruktúra znamená, že je nielen radosť držať, ale aj cítiť. vždy bezpečne v ruke. A kvalita spracovania nesplní žiadne želania a spĺňa vysoké štandardy nielen vývojárov v Aspire, ale aj početných fanúšikov Aspire.

Kapsička súpravy Flexus Peak Pod Kit má plniaci objem 3,0 ml a je pohodlne a bez rozliatia plnená čerstvou tekutinou zospodu prostredníctvom systému spodného plnenia. Nastaviteľný prietok vzduchu umožňuje úplné prispôsobenie prúdu vzduchu potrebám vaporizéra. Zároveň zaručuje ideálny vývoj vône a chuti a bohatú, dokonalú paru.

 

Kategória: Elektronické cigarety Pod systémy , Značka: Aspire