Poštovné zdarma nad 49€

Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Rôzne farby

Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Avocado Green
Kód tovaru: luxex2green
37,90€
Objednať
Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Light Pink
Kód tovaru: luxex2pink
37,90€
Objednať
Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Light Purple
Kód tovaru: luxex2purp
37,90€
Objednať
Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Navy Blue
Kód tovaru: luxex2bluee
37,90€
Objednať
Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Night Black
Kód tovaru: luxex2bl
37,90€
Objednať
Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Ruby White
Kód tovaru: luxex2wh
37,90€
Objednať
Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - Wasp Yellow
Kód tovaru: luxex2wasp
37,90€
Objednať
Vaporesso LUXE X2 Pod Kit - White Silver
Kód tovaru: luxex2ss
37,90€
Objednať
Odporúčané produkty
Vaporesso LUXE X2 Pod náhradný cartridge - 0,6/0,8 ohm 1ks Vaporesso LUXE X2 Pod náhradný cartridge - 0,6/0,8 ohm 1ks
5,00 €

Elektronická cigareta Vaporesso LUXE X2 Pod Kit

Prvý MTL pod systém v sérii LUXE X sa predstavuje pod názvom Vaporesso LUXE X2. Model využíva technológiu COREX 2.0 pre explozívny prísun vynikajúcej chuti a dlhšiu životnosť cartridgov. Samotné cartridge prešli úpravou v podobe užšieho náustku pre optimálny MTL pôžitok pri vapovaní. Okrem novej cartridge prichádza model aj s vysokou kapacitou batérie 2000mAh a nastaviteľným systémom airflow pre optimálne nastavenie tuhosti poťahovania pri zachovaní podobne kompaktných rozmerov ako predchádzajúce modely. Samozrejmosťou je aj spätná kompatibilita s ďalšími cartridgemi z platforiem LUXE X a XR. Užite si luxusný MTL vaping a zamilujte si kvalitu modelu Vaporesso LUXE X2.

Parametre produktu:

Rozmery: 101 x 31.4 x 21.5 mm

Spôsob poťahovania: MTL (klasické šlukovanie) / RDL (utiahnuté priame poťahovanie)

Metódy spínania poťahu: automatické & manuálne

Výstupný výkon: automatický výkon až 40 W

Kapacita batérie: 2000 mAh

Odpor cartridgí v balení: / 0.8 Ω

Objem cartridgí v balení: 5 ml

Dobíjanie: USB-C port (5V / 1.5A)

Regulácia airflow: áno

Váha: 80 g

Obrovská kapacita batérie

Vnútri kompaktného tela zariadenia na vás čaká integrovaná batéria s vysokou hustotou a celkovou kapacitou 2000mAh. Zaistí tak nesmierne dlhú výdrž na jedno nabitie a zároveň sa postará o rýchly a efektívny nábeh žhavenia pri každom poťahu. Batériu si budete môcť pohodlne dobíjať prostredníctvom moderného rozhrania USB-C s podporou nabíjania až 1.5 A.

Upgradované cartridge

Novo upgradované cartridge LUXE X2 ponúknu užší a ergonomickejší náustok pre ešte príjemnejší pôžitok z klasického šlukovania. Vďaka zúženému náustku sa skvele hodí práve pre MTL vaping. V základnom balení na vás potom čakajú dva odpory cartridgov, prvá disponuje odporom 0,6 ohm a je vhodná pre vzdušnejšie MTL. Druhá cartridge ponúkne odpor 0,8 ohm a je vhodná pre utiahnutejšiu formu MTL poťahu.

 

Technológia COREX 2.0

Pre ešte výraznejšiu chuť, dlhšiu životnosť a efektívnejšie nažhavenie mesh pletiva prináša cartridge modelu LUXE X2 upgradovanú technológiu COREX. Skvele si rozumie ako s jednozložkovými e-liquidmi, tak aj s komplexnejšími mixmi. Sprostredkujú skvelú, prekreslenú a výraznú chuť pri každom poťahu. Cartridge s technológiou COREX 2.0 prináša o 30% výraznejšiu reprodukciu chuti, o 30% dlhšiu životnosť ao 15% väčšiu produkciu pary.

Dve metódy spínania

Pri modeli LUXE X2 nesmie chýbať podpora hneď dvoch metód spínania poťahu. Na výber tak budete mať z moderného automatického spínania jednoduchým potiahnutím z náustku az tradičného spínania pomocou spínacieho tlačidla na prednom paneli zariadenia. Sami si zvoľte, aká metóda vám vyhovuje viac.

Bočné airflow regulácia

Bočná regulácia airflow umožňuje plynulé nastavenie tuhosti poťahu vďaka možnosti utiahnutia alebo otvorenia vzduchového otvoru. Jednoduchým pohybom prsta si upravíte výslednú tuhosť a môžete si tak vychutnávať poťah presne podľa svojich predstáv. Vďaka menším otvorom s rôznymi priemermi je nastavenie praktické, detailné a jednoduché.

Praktická indikačná dióda

Pre ľahké zistenie stavu batérie je model LUXE X2 vybavený moderne spracovanou indikačnou diódou, ktorá vás počas používania informuje o aktuálnom stave batérie a možných problémoch pri žhavení. Dióda ponúkne hneď tri farby, jedná sa teda o obľúbený typ indikácie červená-modrá-zelená.

Krásne spracovanie

Vaporesso LUXE X2 krásne dopĺňa celú sériu e-cigariet LUXE X po stránke designu, prináša elegantne spracovanú konštrukciu, zaoblené hrany pre komfortné stlačenie a krásne dielenské spracovanie. K dostaniu je v originálnych a moderne ladených farbách, z ktorých si zaručene vyberie každý.

Obsah balenia:

1x telo Vaporesso LUXE X2 Pod (2000mAh)

1x cartridge Vaporesso LUXE X2 Pod (0.6Ω, 5ml)

1x cartridge Vaporesso LUXE X2 Pod (0.8Ω, 5ml)

1x USB-C kábel na dobíjanie

1x užívateľský manuál

 

 

Kategória: Elektronické cigarety Pod systémy DL MTL , Značka: Vaporesso